Продавець УкрЛьон розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
523 відгуків
Пр-т Ак. Глушкова, 1, Київ, Україна
+380 (68) 526-88-38
+380 (95) 616-41-29
Міжвінцевий утеплювач (068) 526-88-38 Виробник

Биоматы для газонів

Биоматы для газонів — неткане геокомпозитное полотно, антиэрозионное покриття, сучасний ефективний засіб для створення та відновлення рослинного шару на ділянках будівництва дорожньої та нафто-газової інфраструктури. Використовується також як матеріал для зміцнення і озеленення грунтових поверхонь як схилів і укосів, так і горизонтальних ділянок.

Биоматы з успіхом можуть застосовуватися в роботах кар'єрів і забруднених ділянок, а також для відновлення будь-яких видів пошкоджених земель, в тому числі, і територій, постраждалих при пожежі, захисту грунтів від ерозії і витоптування. Використання биоматов сприяє швидкому відновленню ґрунту протягом одного сезону без додаткових витрат на придбання насіння трав в майбутніх сезонах. У нас ви можете купити биоматы , створені за сучасними технологіями з безпечних біорозкладаних матеріалів.

Биоматы часто використовують для того, щоб зміцнити грунт на нерівній поверхні. Причиною вибору биоматов стає те, що при повному розкладанні даний тип геополотна не завдає жодної шкоди навколишньому середовищу, а навпаки — удобрює грунт і сприяє росту рослинності.
Застосування биоматов для зміцнення грунту на схилі може бути обмежено градусом нахилу майданчика, на якому планується розміщення біомата. Зазвичай биоматы вибираються для схилів і укосів з середнім і трохи вище середнього нахилом, максимальним межею є ухил в 40 градусів.
Биоматы володіють рядом переваг, спираючись на які, споживачі досить часто роблять вибір на їхню користь:

  • екологічність;
  • добриво навколишнього середовища при розкладанні і створення ідеальних умови для розвитку рослинності, яка зміцнює грунт;
  • забезпечення схилів захистом від вітрової і водної ерозії, що уповільнює процес розкладання грунту.

Биоматы для газонів   неткане геокомпозитное полотно, антиэрозионное покриття, сучасний ефективний засіб для створення та відновлення рослинного шару на ділянках будівництва дорожньої та нафто-газової інфраструктури. Використовується також як матеріал для зміцнення і озеленення грунтових поверхонь як схилів і укосів, так і горизонтальних ділянок.

                         Виробництво та продаж Биоматы для газонів

Всі Биоматы для газонів проведено голкопробивним способом на промисловому обладнанні. У виробництві не використовується клей, що дозволяє зберегти схожість насіння на найвищому рівні. Биоматы створені за голкопробивний технології дозволяють отримати густий і рівномірний рослинний шар для відновлення рослинного покриву і захисту поверхні від ерозійних процесів.

                                    Застосування Биоматы для газонів

Биоматы з успіхом можуть застосовуватися в роботах  кар'єрів і  забруднених ділянок, а також для відновлення будь-яких видів пошкоджених земель, в тому числі,  і територій, постраждалих при пожежі, захисту грунтів від ерозії і витоптування. Використання биоматов сприяє швидкому відновленню ґрунту протягом одного сезону без додаткових витрат на придбання насіння трав в майбутніх сезонах. У нас ви можете купити биоматы , створені за сучасними технологіями з безпечних біорозкладаних матеріалів.

Биоматы часто используют для того, чтобы укрепить грунт на неровной поверхности. Причиной выбора биоматов становится то, что при полном разложении данный тип геополотна не причиняет никакого вреда окружающей среде, а напротив — удобряет почву и способствует росту растительности.
Применение биоматов для укрепления грунта на склоне может быть ограничено градусом наклона площадки, на которой планируется размещение биомата. Обычно биоматы выбираются для склонов и откосов со средним и чуть выше среднего наклоном, максимальным пределом является уклон в 40 градусов.
Биоматы володіють рядом переваг, спираючись на які, споживачі досить часто роблять вибір на їхню користь:

  • екологічність;
  • добриво навколишнього середовища при розкладанні і створення ідеальних умови для розвитку рослинності, яка зміцнює грунт;
  • забезпечення схилів захистом від вітрової і водної ерозії, що уповільнює процес розкладання грунту.

Для укладання биоматов не потрібні особливі умови і спеціальна техніка.

Склад:

- 50% льон

- 50% віскоза

насіння 

- райграс багаторічний

- тонконіг лучний

- костриця

 

Біомат поставляється в упакованих плівкою рулонах.

ширина полотна – 1200мм

довжина намотування – 200мм

товщина полотна  від 0,3 мм до 0,6 мм

щільність   280 - 300 грм/кв. м

вартість 37.50 грн кв. м

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner